Корзина
522 отзыва
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Дианорма - глюкометры, тест-полоски, тонометры, ингаляторы, кварцевые лампы, рециркуляторы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
менеджер
УкраинаКиевпроспект Маяковского, 26

Небулайзери Paramed - переваги інгаляторів європейського стандарту

Небулайзери Paramed - переваги інгаляторів європейського стандарту

Стаття надає інформацію про нові продукти Paramed - небулайзери високогоєвропейського якісного рівня. Зазначені технологічні переваги та відповідність найвищім стандартам, а також привабливі ціни - все це формує підстави для популярності у...

Небулайзери Paramed - це високий рівень профілактики та лікування захворювань Небулайзери Paramed характеризуються високою продуктивністю і є надійним інструментом в боротьбі із захворюваннями органів дихання. Дозволяють використовувати широкий спектр препаратів, вони прості у використанні і економічні. Всі небулайзери Paramed відповідають європейському стандарту "EN 13544-1». Це дозволяє користувачу точно прогнозувати і визначити дозу лікарського засобу, необхідного для лікування чи профілактики. Небулайзер відповідає європейському стандарту "EN 13544-1» якщо: - 50% і більше генерованих частинок аерозолю мають розмір менше 5,0 мкм В небулайзерах Paramed 70% генерованих частинок мають розмір 3,0 мкм; - Остаточний обсяг лікарської речовини після інгаляції < 1,0 мл В небулайзерах Paramed обсяг лікарської речовини після інгаляції 0,8 - 0,7 мл; - Швидкість розпилення перевищує 0,2 ml / min В небулайзерах Paramed швидкість розпилення 0,3 - 0,45 ml / min Переваги небулайзерної терапії Низька доза лікарських засобів (економія грошей)
Відсутність системної дії (знижує ризик алергії)
НЕ страждають від лікування: печінка, нирки, шлунок.
Максимальна концентрація ЛЗ в осередку запалення (ефективність)
Більш ефективне лікування в короткий термін
Відсутність медикаментозної взаємодії ЛЗ
Зручність застосування побутових пристроїв (комфорт)
Переваги небулайзерних камер Paramed Простота експлуатації і довговічність. Мінімальні втрати ЛЗ. Оптимальний повітряний потік для дітей, ослаблених та літніх людей. Швидка та легка чистка. Інгаляція в режимі природного дихання. Доступна ціна. В небулайзерах Paramed Compact, Paramed Assistant до комплекту входить камера об'ємом 6 мл. (аналог застосовується у Ulaizer, Gamma, Vega, AND, Longevita, LD). В небулайзерах Paramed Air Plus, Paramed Air Pro до комплекту входить камера об'ємом 8 мл. (аналог застосовується у Microlife, Rossmax, Beurer).

dianorma.com.ua

Другие статьи